Marta Tuhárska

Štát: Slovensko

Mesto: Banská Bytrica

PSČ:  979 01

Telefón: +421 905 397 458

Email: marta.tuharska@azet.sk

Napis spravu — Pridaj do priatelov — Ignoruj

Sedacie súpravy budú asi naveky komoditou, ktorá bude vyhľadávaná. Nič prekvapujúce, veď každý z nás potrebuje niekam usadiť hostí, vyložiť si nohy po práci, poležať si pred telkou a zrelaxovať. Presne s takýmto účelom sme kupovali sedačku aj my.

Sedacie súpravy sú doslova všade a je ich dosť na to, aby si človek domiešal akékoľvek svoje predstavy o tomto kuse nábytku. Podobne sme dopadli aj my s manželom. Mali sme jasnú predstavu o tom, o aké sedacie súpravy máme záujem a akú sedačku hľadáme. Pri dnešnej širokej ponuke sme ju však hneď niekoľkokrát pozmenili.

Vyberali sme z mnohých variácií a kombinácií farieb, materiálov a tiež na základe rozlohy. Sedacie súpravy môžu byť, ako iste viete, čalúnené, kožené alebo z koženky. Čalúnené sedacie súpravy nám boli odporúčané najmä kvôli tomu, že je jednoduché doladiť ich k zvyšku nábytku, ktorý doma máte. Nás čalúnené sedacie súpravy, pravdupovediac, nezaujali, preto sme sa zamerali skôr na sedacie súpravy síce čalúnené, no kombinované s koženkou. Zdalo sa nám to omnoho modernejšie, originálnejšie a zaujímavejšie. Nakoniec sme takúto sedaciu súpravu aj kúpili, pretože sme už boli z neustáleho behania po obchodoch mierne unavení. Ak by som kupovala sedaciu súpravu zas, asi by som pouvažovala o nákupe prostredníctvom e-shopov. Tých je dnes takisto dostatok.  Vyberiete si v pokoji domova, budete si môcť sedačky kľudne poobzerať, prečítať popis a kúpiť to, čo vás najviac zaujme.

Čo sa týka rozmiestnenia a kombinácií miest na sedenie, obzerali sme najmä sedacie súpravy v tvare U. Dôležité pre nás bolo mať dostatok priestoru nielen pre seba, ale je pre našich príležitostných hostí.  K tejto sedacej súprave sme ešte dostali veľký taburet, takže máme miesta na sedenie až-až. Samozrejme, je logické, že na takúto sedaciu súpravu je potrebný aj dostatočný priestor. Ak ho nemáte, odporúčam vám sedacie súpravy v tvare L. Budete mať rovnako veľa miesta na sedenie a tiež dostatok priestoru, kam si natiahnuť nohy a urobiť si pohodlie.

Sedacie súpravy sú dostupné tiež v kombináciách 3+1+1 alebo 3+2+1. Tie sú k dispozícií najmä pre tých kupujúcich, ktorí uprednostňujú samostatné kreslá.

Ako som už spomínala, my sme si vybrali veľkú gaučovku, ku ktorej patrí tiež veľký taburet. Tým pádom sme vylúčili možnosť rozkladacej sedacej súpravy. Na čo by aj? Jednoducho prisunieme taburet do voľného priestoru sedacej súpravy a máme obrovský spací priestor, na ktorom sa v pokoji vyspia dvaja dospelí ľudia. Je to omnoho jednoduchšie ako keby som musela rozkladať zložité sedacie súpravy. Môžem takúto sedaciu súpravu iba odporúčať.

Hľadajte, skúšajte, pozerajte a poriadne vyberajte! Sedacie súpravy musia poslúžiť niekoľko rokov!